RSS
A megújuló energia már a jelen
Az Európai Unió is már egyértelműen zászlajára tűzte: a jövőben még intenzívebben kell kiváltani a fosszilis energiahordozókat megújulókra. Az EU gazdasági stratégiájának részeként 2020-ra az energiafogyasztásban a megújuló energiaforrások 20 százalékos részarányt tűzte ki célul.
Kiválthatók-e teljesen a fosszilis energiaforrások, mit érdemes figyelembe venni egy beruházásnál, hogyan kell kalkulálni és optimalizálni a beruházást, mennyi lehet a megtérülési idő, milyen uniós pályázatokat lehet igénybe venni hozzá?
Többek között ezekről is beszélgettünk vendégemmel. Dénes Attila, a DDSolar Kft. ügyvezetője, tulajdonosa, számottevő lakossági és vállalkozói beruházást vezényelt már le munkatársaival.
(
Jelen tartalom kizárólag a szerző álláspontját tükrözi. Az Európai Bizottság semmilyen felelősséget nem vállal az írásos anyagban szereplő információk felhasználását illetően.
Ön szerint esélyes a Tisza Párt a Fidesz leváltására?

- Csökkent a gázolaj ára
- Wizz Air-járat indult Eszékről - előnyben a Dél-Dunántúl
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Így közlekednek a távolsági buszok a hosszú hétvége alatt
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál
- A talált madárfiókák többsége nem árva, nem szorul megmentésre, ne szedjük össze őket!
- Már csak pár napig lehet pályázni az ingyen falfestékre
- Hosszú hétvégi változások, kedvezmények a vasúton
- Elmarad a szombati Balaton-átúszás
- Szombattól sűrűbben járnak a balatoni hajók
- Nyolc új viharjelző állomást létesítenek a Balatonnál
