RSS
Fegyvert fogtak egy taxisra a pécsi alagútnál
A Barbakántól Pécs-Vasasra próbált eljutni taxival egy 30 és 40 év körüli férfi csütörtök este, azonban az alagútnál fegyvert rántott, azzal fenyegette a sofőrt.
Az esetről hírt adó Bama.hu azt írja, az utas furán viselkedett, a taxis előleget próbált kérni, ekkor került elő a fegyver. Az utas "nem kell megijedni" mondattal próbálta nyugtatni a taxist, az azonban satufékezett, és rádión riasztotta a kollégáit. Több taxis is a helyszínre érkezett, valamint a hirtelen lefékező kocsira felfigyelt egy rendőrautó is.
Az utas a Széchenyi tér felé kezdett futni, a rendőrök azonban elkapták. A lap információi szerint a fegyver egy gumilövedékes pisztoly volt, a gumilövedékbe csavarokat is töltöttek. A fiatal taxisnak az ijedtségen kívül nem esett baja.
Forrás:bama.hu
Ön szerint esélyes a Tisza Párt a Fidesz leváltására?

- Csökkent a gázolaj ára
- Wizz Air-járat indult Eszékről - előnyben a Dél-Dunántúl
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Így közlekednek a távolsági buszok a hosszú hétvége alatt
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál
- A talált madárfiókák többsége nem árva, nem szorul megmentésre, ne szedjük össze őket!
- Már csak pár napig lehet pályázni az ingyen falfestékre
- Hosszú hétvégi változások, kedvezmények a vasúton
- Elmarad a szombati Balaton-átúszás
- Szombattól sűrűbben járnak a balatoni hajók
- Nyolc új viharjelző állomást létesítenek a Balatonnál
