Pécs után Siófokon is vége az ingyenes parkolásnak
A zöld rendszámos hibridektől nemrégiben Pécsen vonták meg az ingyenes parkolást, most Siófok következett, de további városokban is lehet számítani hasonló szigorításokra.
Siófokon mától már nem parkolhatnak ingyenesen a zöld rendszámos járművek sem – írta meg a Villanyautósok oldal.
Tehát a zöld rendszámos hibrides autósok is jó ha tisztába vannak vele, hogy Siófokon milyen parkolási szabályozás van érvényben:
A városközpontban egész évben, de a május 15-szeptember 15. közötti szezonon kívül csak munkanapokon 7:00-18:00 óra között kell fizetni kell a parkolásért, a nyári szezonban a hét minden napján, éjjel és nappal egyaránt fizetni kell a parkolásért. A Balaton parton kijelölt szezonális zónákban csak május 15. és szeptember 15. között kell parkolási díjat fizetni, ekkor azonban hétfőtől vasárnapig, 0:00 órától 24:00 óráig.
-közölték még.
A parkolási díj személygépkocsival az I. díjövezetben szezonban 480 Ft/óra, szezonon kívül 360 Ft/óra. A II. díjövezetben szezonban 360 Ft/óra, szezonon kívül 200 Ft/óra.
A zöld rendszámos hibridektől nemrégiben Pécsen vonták meg az ingyenes parkolást, most Siófok következett, de a Villanyautósok oldal információja szerint további városokban is lehet számítani hasonló szigorításokra.

- Csökkent a gázolaj ára
- Wizz Air-járat indult Eszékről - előnyben a Dél-Dunántúl
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Így közlekednek a távolsági buszok a hosszú hétvége alatt
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál
- A talált madárfiókák többsége nem árva, nem szorul megmentésre, ne szedjük össze őket!
- Már csak pár napig lehet pályázni az ingyen falfestékre
- Hosszú hétvégi változások, kedvezmények a vasúton
- Elmarad a szombati Balaton-átúszás
- Szombattól sűrűbben járnak a balatoni hajók
- Nyolc új viharjelző állomást létesítenek a Balatonnál


